Laminátové podlahy

0 položiek

Krono Original
Všetky informácie o laminátovej podlahe - plávajúcej podlahe nájdete na

http://www.krono-original.com/sk-index.htm

Laminátové podlahy - plávajúce podlahy Krono Original® sú pre svet úplne inšpirujúcimi myšlienkami. Ako špička svetového trhu neustále vyvíjame nové, inovatívne produkty a laminátové podlahy. Od dokonale napodobených textúr dreva až ku klamlivo podobným imitáciám kamenných povrchov, od laminátových podláh so Sound Absorb System (S.A.S.), vďaka ktorému je hlučnosť redukovaná o 50 %, až po nový koncept podlahových panelov s „neviditeľnými" medzerami, ktoré vytvárajú zdanlivo povrch bez spojov. Laminátové podlahy Krono Original® sa hodia ku každému životnému štýlu.

Kronoflooring Krono Original® dbá pri vývoji svojich produktov na prirodzenosť: Naše laminátové podlahy sú zložené iba z vysoko kvalitných materiálov pričom viac než 90 % tvorí drevo. Dizajnéri Krono Original® sa venujú i najmenším podrobnostiam, aby zdôraznili na fazety bohatý dojem laminátových podláh: Dekóry laminátových podláh Krono Original® sa vyznačujú intenzívnou farebnosťou, prirodzenými štruktúrami povrchových plôch a svojou špeciálnou brilantnosťou. Toho dosahujeme vďaka vytvoreniu prirodzenej kópii pravého dreva.

Časť našej kolekcie laminátových podláh obsahuje klasické európske dreviny, iná časť exotické dreviny. U nás si môžete vyberať laminátové podlahy z viac než 100 rôznych vzorov: od rustikálne svetlého javora až k popovým retrofarbám a kamenným vzorom. Pomôžeme Vám realizovať Váš sen o bývaní. Informujte sa a nechajte sa inšpirovať voľbou rôznych dekorácií.

Veľmi kvalitné laminátové podlahy Krono Original® sa vyznačujú pri porovnaní s bežnými laminátovými podlahami obzvlášť komfortnými vlastnosťami: vždy podľa ochrannej vrstvy sú trvalo antistatické, opatrené ochranou proti vlhkosti „Aqua Stop", alebo so „Sound Absorb System", ktorý tlmí kročajový hluk.

Laminátové podlahy - plávajúce podlahy Krono Original® sú kvalitatívne produkty, ako aj produkty High-Tech, a prirodzene sú chránené patentami. Prehľad rôzneho dizajnu laminátových podláh nájdete na platnej ponuke pod „Laminátové podlahy".

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info