Menu
Váš Košík

Lingas Blog RSS Feed

20 okt Život sa zmenil. Laminátové podlahy EGGER tiež
Vlado 0 1427
V článku sa dozviete: aké vlastnosti ponúkajú laminátové podlahy EGGER ktoré rôzne dekory máte na výber kam sa hodia vodeodolné lamináty Aqua+ ako navodzujú synchronizované póry autentický pocit dreva vizuálne aj na dotyk Laminát ako materiál..
02 aug Ako vybrať interiérové dvere
Vlado 0 15095
I keď interiérové dvere denne používame, ich výber nie je taký jednoduchý, ako sa na prvý pohľad zdá. Pripravili sme preto pre vás krátky prehľad dôležitých kritérií, na ktoré by ste sa mali zamerať. Správne rozmery pre interiérové dvere Pri nákupe ..
02 aug Ako vybrať podlahu
Vlado 0 7066
Výber podlahy v mnohom ovplyvní váš komfort pri jej používaní na niekoľko rokov dopredu. Aby vám dokonale vyhovovala, pripravili sme pre vás krátke porovnanie niekoľkých typov. Typy podlahy a ich vlastnosti Pri výbere podlahy by vás mali zaujímať naj..
02 aug Ako vybrať stavebné puzdrá pre posuvné dvere
Vlado 0 6770
Stavebné puzdrá pre posuvné dvere ponúkajú elegantné riešenie, ktoré vám okrem úspory priestoru v miestnosti prinesie aj tichý chod pri zatváraní. Aby ste vybrali správny model, mali by ste zvážiť niekoľko parametrov. Obložkové alebo bezobložkové st..
26 júl Ako vybrať kľučky na dvere
Vlado 0 7078
Kľučka je súčasť dverí, ktorú denne berieme do ruky. Mala by sa dať preto pohodlne uchopiť a jednoducho s ňou manipulovať. Záleží tiež na vzhľade, ktorý dopĺňa dizajn dverí. Ak sa práve rozhodujete, ktoré kľučky na dvere vybrať, pomôže vám v tom aj n..
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)