Menu
Váš Košík

Blog - Lingas.sk RSS Feed

28 apr Všetko, čo potrebujete vedieť o interiérových dverách: Od výberu a inštalácie až po dizajn a údržbu
Vlado 0 64
Interiérové dvere zohrávajú v našich domovoch nenahraditeľnú úlohu. Okrem toho, že oddeľujú miestnosti a chránia súkromie, výrazne ovplyvňujú aj celkový vzhľad a atmosféru interiéru. Výber a údržba interiérových dverí si vyžaduje zváženie rôznych fak..
20 okt Život sa zmenil. Laminátové podlahy EGGER tiež
Vlado 0 1645
V článku sa dozviete: aké vlastnosti ponúkajú laminátové podlahy EGGER ktoré rôzne dekory máte na výber kam sa hodia vodeodolné lamináty Aqua+ ako navodzujú synchronizované póry autentický pocit dreva vizuálne aj na dotyk Laminát ako materiál..
02 aug Ako vybrať interiérové dvere v roku 2024?
Vlado 0 15451
Interiérové dvere neslúžia len na oddelenie miestností, ale stali sa dizajnovým prvkom domácnosti. Pri výbere sa oplatí venovať pozornosť niekoľkým kritériám a dostupným možnostiam. Naša ponuka zahŕňa dvere od renomovaných výrobcov, ako sú PORTA DOOR..
02 aug Ako vybrať podlahu
Vlado 0 7175
Výber podlahy v mnohom ovplyvní váš komfort pri jej používaní na niekoľko rokov dopredu. Aby vám dokonale vyhovovala, pripravili sme pre vás krátke porovnanie niekoľkých typov. Typy podlahy a ich vlastnosti Pri výbere podlahy by vás mali zaujímať naj..
02 aug Ako vybrať stavebné puzdrá pre posuvné dvere
Vlado 0 6970
Stavebné puzdrá pre posuvné dvere ponúkajú elegantné riešenie, ktoré vám okrem úspory priestoru v miestnosti prinesie aj tichý chod pri zatváraní. Aby ste vybrali správny model, mali by ste zvážiť niekoľko parametrov. Obložkové alebo bezobložkové st..
26 júl Ako vybrať kľučky na dvere
Vlado 0 7311
Kľučka je súčasť dverí, ktorú denne berieme do ruky. Mala by sa dať preto pohodlne uchopiť a jednoducho s ňou manipulovať. Záleží tiež na vzhľade, ktorý dopĺňa dizajn dverí. Ak sa práve rozhodujete, ktoré kľučky na dvere vybrať, pomôže vám v tom aj n..
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)