Menu
Váš Košík
ZĽAVA NA VŠETKY PRODUKTY! Nakupujte Teraz

Lingas Blog RSS Feed

02 aug Ako vybrať interiérové dvere
7hc5J3 0 13065
I keď interiérové dvere denne používame, ich výber nie je taký jednoduchý, ako sa na prvý pohľad zdá. Pripravili sme preto pre vás krátky prehľad dôležitých kritérií, na ktoré by ste sa mali zamerať. Správne rozmery pre interiérové dvere Pri nákupe ..
02 aug Ako vybrať podlahu
7hc5J3 0 5748
Výber podlahy v mnohom ovplyvní váš komfort pri jej používaní na niekoľko rokov dopredu. Aby vám dokonale vyhovovala, pripravili sme pre vás krátke porovnanie niekoľkých typov. Typy podlahy a ich vlastnosti Pri výbere podlahy by vás mali zaujímať naj..
02 aug Ako vybrať stavebné puzdrá pre posuvné dvere
7hc5J3 0 5380
Stavebné puzdrá pre posuvné dvere ponúkajú elegantné riešenie, ktoré vám okrem úspory priestoru v miestnosti prinesie aj tichý chod pri zatváraní. Aby ste vybrali správny model, mali by ste zvážiť niekoľko parametrov. Obložkové alebo bezobložkové st..
26 júl Ako vybrať kľučky na dvere
7hc5J3 0 5098
Kľučka je súčasť dverí, ktorú denne berieme do ruky. Mala by sa dať preto pohodlne uchopiť a jednoducho s ňou manipulovať. Záleží tiež na vzhľade, ktorý dopĺňa dizajn dverí. Ak sa práve rozhodujete, ktoré kľučky na dvere vybrať, pomôže vám v tom aj n..
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)