Menu
Váš Košík

Podlahy a Príslušenstvo

Kvalitné podlahy a príslušenstvo

Podlaha je v interiéri vystavená neustálej námahe pravidelného využívania. V našej ponuke sme preto pre vás pripravili vinylové, kompozitné a laminátové podlahy od výrobcu PARADOR. Do vašej domácnosti či kancelárie prinesú praktickosť a kvalitu spojenú s krásou dizajnu.

Podlahy PARADOR

PARADOR ponúka niekoľko typov podláh. Všetky sú vhodné aj na podlahové kúrenie.
  • Vinylové podlahy — sú príjemné na dotyk, mäkké a tiché. Potešia tiež jednoduchou údržbou a zvýšenou ochranou proti napučaniu. Sú rozmerovo stále, teplé a prinášajú jedinečný komfort pri chôdzi. Vinylové podlahy si môžete vybrať lepené aj na HDF doske.
  • Kompozitné podlahy — kompozitné podlahy sa ľahko pokladajú, sú tiché a teplé. Oceníte aj pohodlnosť pri chôdzi a odolnosť voči vlhkosti.
  • Laminátové podlahy — tieto podlahy sú odolné voči poškriabaniu a jednoducho sa udržiavajú. Oceníte tiež ľahké pokladanie a zvýšenú ochranu proti stojacej vode.

Príslušenstvo k podlahám

Pri pokladaní podlahy budete potrebovať aj príslušenstvo: soklové podlahové lišty, hliníkové profily a podložky na podlahu.

Soklové podlahové lišty

Soklové podlahové lišty pomôžu zladiť podlahu so zvyškom miestnosti. Ochránia ju tiež pred prenikaním vlhkosti a zabránia vnikaniu prachu. Ak potrebujete v po okraji miestnosti ťahať káble, jednoducho ich za ne ukryjete. Soklové podlahové lišty sa montujú do steny alebo lepením. Vyberajte podľa vzoru vašej podlahy, prípadne v miernom kontraste.

Hliníkové profily

Hliníkové profily zabránia poškodeniu podlahy na jej ukončeniach, hranách schodov alebo pri prepojení podláh s rôznou výškou. Okrem mechanického poškodenia bránia aj prenikaniu prachu a vlhkosti. Podľa miesta použitia si môžete vybrať prechodové, vyrovnávacie, ukončovacie a schodové lišty.

Podložky na podlahu

Podložky na podlahu predlžujú jej životnosť, ochránia pred poškodením v dôsledku nerovnosti povrchu, na ktorý je položená, a znižujú aj jej hlučnosť. Okrem toho chránia pred vlhkosťou a prašnosťou a zlepšujú tepelnoizolačné vlastnosti podlahy. Pri výbere nezabudnite zvážiť, či hľadáte podložky na podlahové kúrenie alebo do interiéru radiátorovým kúrením.
 Lišta soklová Egger 70 profilovaná "Hamburg" L201 - 6257018 - 70x18x2400 - Biela Pretierateľná
TOP -12 %
Výrobca: EGGER Model: LIN-13716
MDF fólia biela pretierateľná - Všetky biele Egger lišty majú finálnu povrchovú úpravu a je možné použiť ich bez náteru. Je ale tiež možné natrieť lišty akrylovou farbou, ak je potrebné prispôsobiť farbu lišty napr. k stene.Ak sa budú lišty natierať, odporúčame urobiť to ešte pred ich samotnou inšta..
3,43€/bm (8,24€/ks.) 3,90€/bm (9,36€/ks.)
Bez DPH:6,86€
Zobrazené 1 až 16 z 2718 (170 stránok)