Menu
Váš Košík

O Nás

O spoločnosti Lingas, s.r.o.

Spoločnosť Lingas s.r.o. vznikla v roku 2008 ako obchod orientovaný na predaj stavebného kovania. Ešte v ten istý rok rozšírila svoju ponuku aj o interiérové, bezpečnostné a exteriérové dvere, podlahy a plastové okná. V roku 2009 vznikla predajňa v Ružomberku a o tri roky neskôr aj v Liptovskom Mikuláši (predajňa v Liptovskom Mikuláši je zatvorená - fungujeme už len v Ružomberku). Rast spoločnosti sprevádzal zvyšujúci sa počet spokojných zákazníkov, postupné dopĺňanie sortimentu prinieslo tiež rast počtu veľkoobchodných partnerov.
V roku 2014 spustila spoločnosť Lingas s.r.o. aj internetový obchod, v ktorom si zákazníci z celého Slovenska môžu vybrať interiérové dvere, kľučky, oceľové zárubne a mnoho iného tovaru.

Kvalitné produkty pre veľkoobchod a maloobchod

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj Lingas s.r.o. je zameraný na kvalitné produkty pre bývanie. Sortiment tvoria vstupné a bezpečnostné dvere s presklením i bez, interiérové dvere s rôznou povrchovou úpravou a zárubne. Nakúpite tu tiež protipožiarne dvere, klučky, kovania a dverové príslušenstvo, bezfalcové dvere, posuvné systémy na stenu a stavebné puzdrá pre posuvné dvere.
 Okrem toho si môžete vybrať vinylové, kompozitné a laminátové podlahy vrátane príslušenstva, ako sú podložky pod podlahu, soklové lišty a hliníkové profily. Nakúpite tu tiež tieniacu techniku, plastové a hliníkové okná aj dvere. 

Služby pre zákazníkov

Nie každý zákazník sa dokáže orientovať v rozmeroch či špecifikácii produktov. Pre plnú spokojnosť pri nákupe vám poskytujú pracovníci obchodu odborné poradenstvo a radi vám pomôžu pri výbere. Okrem osobnej návštevy je možné kontaktovanie prostredníctvom e-mailu alebo telefonického hovoru. Samozrejmosťou sú doplnkové služby, ako sú zameranie a montáž zárubní či dverí, pomoc s výberom vhodnej orientácie či typu kovania. O dopravu až k vám v rámci celého Slovenska je postarané vďaka vlastnému vozovému parku.
 
Konateľ
 Ing. Ľubomír Sucharek
Tel.: 0948 003 190, mail: lingassro@gmail.com
 
Predajňa v Ružomberku
 J. Jančeka 344/2, 03401 Ružomberok
 Otváracie hodiny: Po - Pia 9:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
 vedúci predajne: Vladimír Buďveseľ
Tel.: 0948 066 528, mail: budvesel@lingas.sk
Pozrieť na mape TU

Lingas.sk Predajňa Ružomberok

Výdajné miesto v Ružomberku
Adresa: Sv. Anny 1, 03401 Ružomberok (oproti požiarnikom)

Výdajné miesto Ružomberok - Lingas.sk