Menu
Váš Košík
ZĽAVA NA VŠETKY PRODUKTY! Nakupujte Teraz

O Nás

O spoločnosti Lingas, s.r.o.

Spoločnosť Lingas s.r.o. vznikla v roku 2008 ako obchod orientovaný na predaj stavebného kovania. Ešte v ten istý rok rozšírila svoju ponuku aj o interiérové, bezpečnostné a exteriérové dvere, podlahy a plastové okná. V roku 2009 vznikla predajňa v Ružomberku a o tri roky neskôr aj v Liptovskom Mikuláši. Rast spoločnosti sprevádzal zvyšujúci sa počet spokojných zákazníkov, postupné dopĺňanie sortimentu prinieslo tiež rast počtu veľkoobchodných partnerov.
V roku 2014 spustila spoločnosť Lingas s.r.o. aj internetový obchod najdvere.sk, v ktorom si zákazníci z celého Slovenska môžu vybrať interiérové dvere, kľučky, oceľové zárubne a mnoho iného tovaru.

Kvalitné produkty pre veľkoobchod a maloobchod

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj Lingas s.r.o. je zameraný na kvalitné produkty pre bývanie. Sortiment tvoria vstupné a bezpečnostné dvere s presklením i bez, interiérové dvere s rôznou povrchovou úpravou a zárubne. Nakúpite tu tiež protipožiarne dvere, klučky, kovania a dverové príslušenstvo, bezfalcové dvere, posuvné systémy na stenu a stavebné puzdrá pre posuvné dvere.
Okrem toho si môžete vybrať vinylové, kompozitné a laminátové podlahy vrátane príslušenstva, ako sú podložky pod podlahu, soklové lišty a hliníkové profily. Nakúpite tu tiež tieniacu techniku, plastové a hliníkové okná aj dvere.

Služby pre zákazníkov

Nie každý zákazník sa dokáže orientovať v rozmeroch či špecifikácii produktov. Pre plnú spokojnosť pri nákupe vám poskytujú pracovníci obchodu odborné poradenstvo a radi vám pomôžu pri výbere. Okrem osobnej návštevy je možné kontaktovanie prostredníctvom e-mailu alebo telefonického hovoru. Samozrejmosťou sú doplnkové služby, ako sú zameranie a montáž zárubní či dverí, pomoc s výberom vhodnej orientácie či typu kovania. O dopravu až k vám v rámci celého Slovenska je postarané vďaka vlastnému vozovému parku.

Konateľ
Ing. Ľubomír Sucharek
Tel.: 0948 003 190, mail: lingassro@gmail.com

Predajňa v Ružomberku
J. Jančeka 344/2, 03401 Ružomberok
Otváracie hodiny: Po - Pia 9:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
vedúci predajne: Vladimír Buďveseľ
Tel.: 0948 066 528, mail: budvesel@lingas.sk
Pozrieť na mape TU

Predajňa v Liptovskom Mikuláši
1. Mája 9, 03301 Liptovský Mikuláš
Otváracie hodiny: Po - Pia 8:00 - 12:00, 12:30 - 16:00
vedúci predajne: Martin Ondruš
Tel.: 0948 699 432, mail: ondrus@lingas.sk
Pozrieť na mape TU